Oklejanie samochodów - Białystok

Projektowanie stron internetowych, Projektowanie stron www, strony internetowe białystok

Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron www białystok warszawa

Projektowanie stron internetowych stało się bardzo wyspecjalizowanym zajęciem, które wymaga dużej wiedzy zarówno z dziedziny grafiki komputerowej jak również programowania. Obecnie w praktyce rzadko jedna i ta sama osoba odpowiada za grafikę oraz kodowanie, zwykle funkcje te są rozdzielone.

Strony internetowe Białystok, Warszawa

projektowanie stron internetowych białystok warszawa
Projektowanie stron internetowych Białystok

Technologia, która wykorzystywana jest do budowy stron internetowych podlega bardzo dynamicznym zmianom. Z roku na rok wchodzą co raz to nowe możliwości, wiele jest upraszczanych w użyciu, jak również niektóre powoli odchodzą do lamusa jak np. flash.

Projektowanie stron www białystok warszawa

Dopasowanie stron www do urządzeń mobilnych (responsywność, rwd)

Projektowanie stron internetowych Białystok Od kilku lat zauważalna jest wyraźna tendencja dopasowywania stron do urządzeń mobilnych, ta tzw. responsywność staje się obecnie standardem. Ten model budowy stron internetowych zburzył wcześniejsze założenie w projektowaniu, gdzie wszystkie elementy projektu miały określone stałe wymiary, proporcje oraz umiejscowienie.  Obecnie elementy dopasowują się do szerokości wyświetlacza i w zależności od jego wielkości mogą być rozlokowane w różny sposób: obok siebie, jeden pod drugim lub też  w przypadku mniej istotnych mogą być niewidoczne na najmniejszych ekranach smartfonów.