Oklejanie samochodów - Białystok

Agencja reklamy Białystok, Agencje reklamowe Białystok, Druk cyfrowy Białystok, Reklama

Ulotki reklamowe

Projekt ulotki reklamowej Białystok

Projekt ulotki reklamowej | Białystok

Ulotka to jeden z najpopularniejszych rodzajów medium reklamowego. Jej priorytetowym zadaniem jest dotarcie do jak największej liczby osób i objęcie zasięgiem jak największego obszaru. Jest jednak materiałem niezbyt trwałym, co niekiedy jest celowym zamierzeniem: dzięki zastosowaniu nietrwałego materiału – na przykład papieru o niskiej gramaturze – tanieje koszt druku takiej ulotki, natomiast efekt w postaci dotarcia do potencjalnego klienta i tak zostaje zamierzony.

Ulotki reklamowe – uszlachetnienie

Niekiedy firmy decydują się na projekt ulotki z tzw. uszlachetnieniem. Głównie decydują się na to przedsiębiorstwa, które chcą wypromować konkretny produkt lub usługę. Wówczas grubszy papier i uszlachetnienie w postaci położonej folii czy lakieru znacznie podnosi rangę takiej ulotki, a co za tym idzie – efekt promocyjny produktu w niej zawartego zdecydowanie wzrasta.

Projekt ulotki reklamowej Białystok

Projekt ulotki reklamowej Białystok

Możliwości przy projektowaniu ulotek reklamowych jest kilka, poczynając od rozmiaru – aż po wykończenie. Możemy zdecydować się na niewielki format A6, DL bądź też A4 składane lub nie, w zależności od ilości i sposobu przedstawiania przez firmę swoich produktów, promocji czy usług. Projekt ulotki Białystok
Popularne stały się także nietypowe formaty ulotek, np. w formie kwadratu, co bardzo wyróżnia promowany produkt na tle wielu innych ulotek.