Oklejanie samochodów - Białystok

Druk cyfrowy Białystok, Druk wizytówek Białystok, Wiyztówki Białystok

Wizytówki – Druk cyfrowy Białystok

Wizytówki Białystok

Dzięki unowocześnieniu oraz upowszechnieniu produkcyjnego druku cyfrowego, możliwym stało się wykonywanie bardzo niskich nakładów (nawet pojedynczej sztuki) w jakości zbliżonej do druku offsetowego. Na chwilę obecną w Białymstoku znaleźć można z pewnością już około kilkudziesięciu mniejszych bądź większych drukarni cyfrowych, jednak jakość wielu wydruków nie jest zadowalająca, gdyż sprzęt na którym powstają nie jest najnowocześniejszy, bądź też jest klasy, nazwijmy “biurowej”, a nie produkcyjnej.

Druk wizytówek Białystok

Wizytówki mogą być drukowane na różnego rodzaju podłożach, najpopularniejszym papierem jest papier kredowy powlekany 350g, zanim zaś stoi cała gama papierów uszlachetnionych, zwanych czasami papierem klasy premium (papier posiadający fakturę, barwiony w masie itp.). Dodatkowym wykończeniem/uszlachetnieniem wizytówek może być powleczenie papieru folią matową, błyszczącą bądź satynową. Folia spełnia dwa zadania, jednym z nich jest zabezpieczenie papieru, przez co wizytówka jest bardziej wytrzymała, przez co bardziej żywotna; drugim jest walor estetyczny, gdyż światło inaczej się załamuje na powierzchni matowej lub błyszczącej, równie ważny jest odbiór dotykowy takich wizytówek. Kolejnym uszlachetnieniem jest lakierowanie, w tym tzw. lakier punktowy, który nakładany może być w postaci dowolnego kształtu, tworzą dodatkową “dyskretną warstwę” projektu. Występuje jeszcze kilka technik wykończenia jak hotstamping, czy też sztancowanie (wycinanie) nietypowych kształtów i wzorów, jednak te techniki ze względu na koszty są dosyć rzadko stosowane na co dzień.
 
Wizytówki Białystok

Cennik wizytówek – Białystok

    Na cenę wykonania wizytówek, wpływa kilka składowych:

  • projekt graficzny
  • nakład druku
  • rodzaj zadruk (zadruk jedno lub dwustronny, w jednym kolorze np. K, bądź w pełnym kolorze CMYK)
  • rodzaj papieru (papier kredowy bądź uszlachetniony)
  • rodzaj wykończenia (foliowanie, lakierowanie)

Jeżeli interesuje Cię nietypowa realizacja, gdyż już gdzieś spotkałeś się z ciekawymi wizytówkami, które bardzo Ci się spodobały, napisz do nas chętnie wycenimy takie zlecenie i odpowiemy na pytania dotyczące realizacji.

 
Projekty wizytówek Białystok
Przygotowując samodzielnie projekt wizytówki zapoznaj się z naszym wzorem ( Projekt wizytówki Białystok), który może pomóc uniknąć błędów. Źle przygotowany projekt może skutkować dużymi błędami w druku, a finalnie wyrzuceniem nakładu do kosza.

Zobacz rónież:
https://wizytowkibialystok.wordpress.com/
http://agencja-reklamy.livejournal.com/854.html