Oklejanie samochodów - Białystok

Druk wielkoformatowy, Drukarnia wielkoformatowa Białystok, Wielki format Białystok

Druk wielkoformatowy

Wielki format Białystok

W Białymstoku powstają jak grzyby po deszczu drukarnie wielkoformatowe, jednak przy tak dużej konkurencji cenowej jak również jakościowej, małe drukarnie będą miały bardzo duże trudności aby przetrwać. Posiadanie jednego plotera daje obecnie zbyt małe możliwości oraz wydajność druku.

Druk solwentowy twardy oraz miękki

Wielkoformatowy druk solwentowy miękki

Druk przy użyciu solwentów miękkich umożliwia bardzo dużą precyzję druku. Uzyskiwane rozdzielczości mieszczą się w zakresie 360 – 720 – 1440 dpi.  Druk rastrowy z bardzo małą kroplą, praktycznie z niewidocznym rastrem. Jakość druku fotograficzna (720 – 1440 dpi). Wielki format Białystok – Druk odporny bez zabezpieczeń na wszelkie warunki atmosferyczne, niskie i wysokie temperatury, w sposób ograniczony odporny na ścieranie i długookresową ekspozycję zewnętrzną, z wysoką emisją promieniowania UV. W zastosowaniach Outdoor zaleca się laminację ochronną.
Druk wielkoformatowy Białystok

Wielkoformatowy druk solwentowy twardy

Druk przy użyciu solventów twardych, uzyskiwane rozdzielczości w przedziale 360 – 720 dpi. Druk całkowicie wodoodporny, odporny na wszelkie warunki atmosferyczne, niskie i wysokie temperatury. Uwaga !!! druk w stopniu ograniczonym odporny na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Przy zastosowaniu na pojazdach i plandekach zaleca się zabezpieczenie dodatkowe w postaci laminacji. Wielki format Białystok

Wielki format Białystok