Oklejanie samochodów - Białystok

kasetony świetlne białystok, Reklama świetlna, reklama świetlne białystok, Uncategorized

Kasetony świetlne Białystok

Kasetony z elastycznym licem winylowym

Kasetony winylowe nadają się zarówno do pomieszczeń, jak i ekspozycji zewnętrznej. Fronty konstruowanych w oparciu o profile aluminiowe kasetonów pokrywane są specjalną elastyczną tkaniną.
Podstawową zaletą kasetonów winylowych, oprócz łatwości wymiany miękkiego lica, jest możliwość osiągnięcia długości do 50 metrów, bez konieczności stosowania łączeń. Kasetony świetlne Białystok.
Obudowa kasetonu winylowego wykonana jest z profilu aluminiowego. Na profil naciągana jest wykonana z płótna backlight ( zwanego potocznie winylem) , na którym bezpośrednio nadrukowana jest grafika . Zaletą kasetonów winylowych jest łatwość i szybkość zmiany grafiki , odporność grafiki na urazy mechaniczne , praktycznie nieograniczona wielkość kasetonu, mniejsza waga całości konstrukcji oraz atrakcyjniejszy wygląd.

kasetony świetlne białystok

kasetony świetlne białystok

Kasetony z profili aluminiowych z licem z plexi lub poliwęglanu komorowego
Jest to najprostszy i najtańszy rodzaj kasetonów. Obudowa wykonana jest z profili aluminiowych o grubości 10 lub 14 cm. Profil bazowy ma kolor srebrny, ale może zostać pomalowany na dowolny kolor . W profil wsuwane jest lico z plexi lub poliwęglanu komorowego z wyklejoną grafiką. Kasetony mogą być jedno lub dwustronne.